• Smerfy i Odkrywcy na wystawie w Starej Elektrowni

• Dwie grupy wybrały się na największą wystawę konkursowej oryginalnych rysunków literatury dziecięcej na świecie "28. Biennale Ilustracji Bratysława 2021" zorganizowanej przez Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej

• Czytamy Dzieciom - gr. III integracyjna - Tropiciele

• W ramach akcji Czytamy Dzieciom grupę Tropiciele odwiedziła jedna z mam i przeczytała przedszkolakom Przygody Kubusia Puchatka. Dzieci nagrodziły Panią brawami. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych Rodziców.

• Pierwsze tygodnie w 3-latkach (gr. V, X, XI)

**Niezapomniane pierwsze dni**

Nasze małe przedszkolaki wkraczają do naszego przedszkola z dużą dawką ciekawości, ale także pewnymi emocjami. Pierwsze tygodnie to czas, gdy maluchy stawiają pierwsze kroki w kierunku samodzielności, a my jesteśmy tu, aby pomóc im w tym procesie. To magiczny czas pełen uśmiechów, radości i odkrywania nowych przyjaźni oraz doświadczeń.

• „MUZYCZNE PRZEDSZKOLE” gr. I i VII

• Dwie grupy z naszego przedszkola uczestniczyły w koncercie „Piosenki Przedszkolaka” przygotowanym przez Zespół Instrumentalny Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej, który poprowadziła „ciocia Marysia”. Dzieci usłyszały znane i lubiane piosenki śpiewane nie tylko w przedszkolach. Poza słuchaniem muzyki miały również okazję na poznanie wyglądu i brzmienia instrumentów muzycznych takich jak klarnet czy trąbka. Dziękujemy za miło spędzony czas!