• Pachnąca wizytówka przedszkola

•  W dniu 22 czerwca 2023r. dzieci z grupy VI Krasnali sadziły kwiaty przed przedszkolem. Zrobiło się kolorowo i pachnąco. Bardzo dziękujemy Pani Małgorzacie i Rafałowi Ożarowskim za piękne kwiaty, ogromną ich ilość oraz za przygotowanie gruntu pod sadzenie i wskazówki podczas sadzenia. Dzięki Pani Małgosi mamy piękną, kolorową i pachnącą wizytówkę przedszkola.

• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

•  „Czysta woda - darem życia dla ludzi i środowiska”​​​​​​​

17 czerwca w Przyborowiu  podczas zawodów wędkarskich odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pt. „Czysta woda - darem życia dla ludzi i środowiska”  organizowanego przez  Polski Związek Wędkarski. Z naszego przedszkola odbierał nagrody za wyróżnienie Sebastian Żegliński z grupy XII.  Jest to kolejny sukces utalentowanych dzieci z grupy „Czarodzieje”.

Serdecznie gratulujemy małemu artyście!

• Letni Piknik Rodzinny

• 15 czerwca w ogrodzie Przedszkolnym, odbył się Letni Piknik Rodzinny. Spotkanie rozpoczęło się cześcią artystyczną w wykonaniu grup I, II, V, VII, VIII. Na piknik przybyły całe rodziny na które czekała moc atrakcji: pogadanka o ruchu drogowym z policją, pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu wojska, karmienie alpak, gry i zabawy zepołowe przy muzyce zespołu Limbos. Dziękujemy Rodzicom za pyszny słodki poczestunek, oraz przybyłym gościom za mile, wspólnie spędzony czas.

• Jak nie czytam - Jak czytam

• Ogólnopolska akcja masowego czytania

Trzy grupy z naszego przedszkola VI, VIII i IX  wzięły udział w ogólnopolskiej akcji masowego czytania, promującej czytelnictwo i biblioteki.

W ustalonym przez organizatorów dniu 7 czerwca 2023r., o wyznaczonej godzinie wszyscy uczniowie szkół i przedszkoli wraz z nauczycielami zebrali się w Miejskiej Bibliotece Publicznej i wspólnie czytali. Przedszkolaki czytały wiersze Jana Brezchwy "Żuk" i "Samochwała", ustanawiając rekord czytania w jednym momencie.

• Dzień Dziecka

• Dzień Dziecka to wyjątkowe święto obchodzone niemal na całym świecie. W Polsce obchodzone jest 1 czerwca. Tego dnia w przedszkolu na dzieci czekało wiele atrakcji. W każdej grupie panie przygotowały zabawy i niespodzianki dla dzieci, a Pani Dyrektor poczęstowała wszystkich pysznymi lodami. Przedszkolaki z pewnością spędziły ten dzień na wspaniałej, radosnej zabawie.

Wszystkiego najlepszego naszym milusińskim składają wszyscy pracownicy przedszkola.