• Dziękujemy

• Dziękujemy Nadleśnictwu w Ostrowi Mazowieckiej za drzewko Bożonarodzeniowe, wniosło piękną zieleń w świąteczny wystrój przedszkola. Życzymy wszystkim pracownikom Nadleśnictwa zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój. wytchnienie i radość. Każda chwila Świat Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a nadchodzący Nowy Rok obdaruje Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

• Mikołajki

• 6 grudni nasze Przedszkolaki wyglądały jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były wyjątkowo – po prostu czerwono i ,,mikołajkowo”. Od rana panował gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa – Św. Mikołaja! Niekiedy rozbrzmiewały dzwoneczki… to oznaczało, że Mikołaj jest tuż, tuż. Wreszcie … Przyjechał!! To był naprawdę niezwykły gość, który obdarował prezentami wszystkie dzieci. Przedszkolaki za otrzymane prezenty podziękowały Mikołajowi piosenkami i wierszykami. Dzieci zapraszały Go do domów oraz prosiły aby przyjechał do nich za rok. No… oczywiście obiecywały, że będą grzeczne.

Zdjęcia - w zakładkach grup

• Mikołaj z Banku Spółdzielczego

• W dniu 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Mikołaj w nietypowym, bo zielonym stroju. Ten wspaniały i wyczekiwany gość przyszedł z Banku Spółdzielczego. Przedszkolaki otrzymały dwa komputery i słodkie upominki. Bardzo dziękujemy Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej za przekazane wsparcie, bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność przekazaną naszemu przedszkolu.

• Zabawy z wolontariuszami z SP nr 3

• 29 listopada nasze przedszkolaki odwiedziła młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej. Jesteśmy wszyscy pod ogromnym zaangażowaniem 8 klasistów, ich kreatywności i otwartości. Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Więcej zdjęć w zakładkach grup.