Wynik naszej akcji!
Już po raz kolejny dzieci i rodzice z naszego przedszkola zaangażowali się w akcję. Akcja przeprowadzana jest poprzez zbiórkę monet (od 1 gr. do 5 zł) w szkołach i przedszkolach w całej Polsce od 01 listopada 2022r. do 28 lutego 2023r.
Cel akcji pozostaje od lat niezmienny – pomoc dzieciom,
które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać
się we własnym domu rodzinnym.
Każdy wrzucał do skarbonki tyle, ile mógł.
Decyzja o wrzuceniu drobnej monety jest bez wątpienia
ważną lekcją empatii i otwartości na pomoc drugiej osobie.
Nad całością akcji czuwała Iwona Lipska.
Łącznie zebraliśmy 252,72 zł
Zliczaniem monet zajęły się Panie ze wszystkich grup.
za co serdecznie
Dziękujemy społeczności przedszkolnej za
aktywne uczestnictwo i poparcie tak szczytnej akcji.
Za Wasze zaangażowanie i każdy grosik.