W środę, 11 marca w ostatni dzień rekolekcji wielkopostnych, dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami uczestniczyły w drodze krzyżowej.
To jedno z najważniejszych nabożeństw Wielkiego Postu dzieci umiliły śpiewem pieśni i wypowiadanymi przy każdej stacji rozważaniami o cierpieniu i męce Pana Jezusa.
Całą modlitwę celebrowały z zachowaniem należytej powagi miejsca, za co otrzymały podziękowania od prowadzącego kapłana, a także pań- Ali i Jasi, które przygotowały oprawę drogi krzyżowej oraz drobne upominki dla dzieci.